Vyhledávání


TOPlist

Kdo jsme

Jsme Horolezecký oddíl Climbing Club Dubí, 
 který byl založen roku 2001, ale oficiálně je psán od roku 2002 pány Gerhardem Tschunkem, Jindřichem Dlaskem, Tomášem Riesem, Janem Hofmannem, Jaromírem Sedleckým, Lubošem a Davidem Janouškovými. Jsme zapsáni v organizaci ČHS (Český horolezecký svaz) https://www.horosvaz.cz/ pod názvem HO CC Dubí s pořadovým číslem 347. Máme necelé tři desítky členů, proto nás ČHS označuje oddílem o velikosti M :)
 Ve vrcholových knihách můžete najít naše zápisy pod zkratkou C.C.Dubí. Předsedou je nám Gerhard Tschunko. Zároveň je čestným předsedou teplického horolezeckého oddílu. www.lokoteplice.cz/
Scházíme se na shůzích 4x do roka, vždy poslední neděli v měsíci v takzvané "Hadárně" :). Na schůzích se domlouvají další společné akce, mezi které patří například úklid skal a jejich okolí, nacvičování chytání pádů, zimní táboření a také se zabýváme zdravovědou. Každoročně se zůčastňujeme "Dubských sportovních her" pořádané městem Dubí, kde máme vždy připravenou atrakci s horolezeckými prvky pro děti a dorost.